projektpraca.eu

Handlowiec - Kielce -

ORION
  • Dodano: 24 stycznia 2016
  • Ważna do: 31 stycznia 2016

Opis stanowiska pracy

ORION ltd. poszukuje pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Wprowadzamy na rynek technologię mającą na celu pomniejszyć dotychczasowe rachunki za energię elektryczną. Owa aparatura (bateria kompensacyjna) generuje rzeczywiste zyski finansowe dla przedsiębiorstw prywatnych jak również państwowych. Zyski te stanowią nierzadko 30 - 50% rachunków za energię elektryczną co w skali roku przekłada się na kwoty rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Proponowana przez nas aparatura budowana jest indywidualnie pod klienta. Montowana następnie w obiekcie gromadzi energię elektryczną, a w chwili potrzeby przesyła ją do poszczególnych urządzeń nie dopuszczając tym samym do pobrania jej z sieci energetycznej na nowo, tylko z baterii. Na wszystkie urządzenia udzielamy gwarancje oraz certyfikaty jakości wydane przez Instytut Elektroniki w Warszawie. CV wraz ze zdjęciem prosimy kierować na adres rekrutacja@grupaorion.pl W tytule należy wpisać swoje nazwisko i imię. W chwili obecnej poszukujemy Przedstawiciela Handlowego Miejsce pracy: Kielce + Województwo Świętokrzyskie. Oferujemy: - Kontrakt, wynagrodzenie stałe 2 300 zł /mc +, - Atrakcyjny system premiowy, - Duża samodzielność w działaniu, - Szkolenia, coaching, rozwój, - Prace w młodym, dynamicznym i ciekawym świata zespole, - Doskonałą atmosferę pracy. Wymagania: - Doświadczenia na podobnym stanowisku, - Wykształcenie min. średnie, - Podstawowej wiedzy z zakresu matematyki, - Wysokich umiejętności interpersonalnych i kultury osobistej, - Umiejętności samodzielnego organizowania pracy, - Ważne prawo jazdy kat. B, - Mile widziane posiadanie własnego samochodu, tudzież własna działalność gospodarcza. Zadania: - Dotarcie i pozyskanie klientów biznesowych, - Zarządzanie siecią sprzedaży oraz jej rozwój na podległym terenie, - Codwutygodniowy raport z prowadzonych działań, - Utrzymanie relacji z klientem oraz kontrola pracy urządzeń po instalacji na podstawie wskazań licznika, - Poszukiwanie i pozyskanie kolejnych klientów. www.grupaorion.pl/kariera

Wymagania

Wymagania: - Doświadczenia na podobnym stanowisku, - Wykształcenie min. średnie, - Podstawowej wiedzy z zakresu matematyki, - Wysokich umiejętności interpersonalnych i kultury osobistej, - Umiejętności samodzielnego organizowania pracy, - Ważne prawo jazdy kat. B, - Mile widziane posiadanie własnego samochodu, tudzież własna działalność gospodarcza.