projektpraca.eu

#GWARANCJA Zatrudnienia_ #WYSOKIE Zarobki

Call&More
  • Dodano: 13 stycznia 2017
  • Ważna do: 23 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

Witamy w Naszym Biurze! Przy współpracy z Cyfrowym Polsatem poszukujemy współpracowników do realizacji projektu Informacyjno - Selekcyjnego Obecnych klientów telewizji satelitarnej. Dla nas stabilizacja i Twoje poczucie bezpieczeństwa jest najważniejsze. Dlatego współpracując z nami zyskujesz trwałe zatrudnienie ? umowa o pracę, dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne i co najważniejsze, wolne popołudnia. Dołączasz do grona zaprzyjaźnionych osób realizujących projekt dla największej grupy Medialno-Telewizyjnej, jaką jest Cyfrowy Polsat.

Wymagania

Praca jest przyjemna, ponieważ realizujesz projekt na jasnych zasadach z kawą w ręku, swoim komputerem i bez nacisku na cel. Mile widziane jest doświadczenie w obsłudze klienta. Poszukujemy pięciu osób, którymi nawiążemy współpracę, dlatego będzie nam bardzo miło spotkać się z Tobą ? Przy kawie negocjujemy zasady współpracy oraz możliwości rozwoju jakie gwarantujemy. Do zobaczenia ?