projektpraca.eu

Grafik komputerowy

SEVEN SP.ZO.O
  • Dodano: 26 maja 2020
  • Ważna do: 26 czerwca 2020

Opis stanowiska pracy

SEVEN sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko : ?GRAFIK KOMPUTEROWY ?

Miejsce pracy: Kielce
Region: Świętokrzyskie
Poszukujemy pracownika biurowego do pracy w Kielcach:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w młodym, pozytywnym zespole z krótkimi ścieżkami decyzyjności (brak korporacyjnego
    podejścia),

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Oferty prosimy składać na: adres mailowy: praca@seven7.pl lub sevensc@poczta.fm lub telefoniczne 728-448-700

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)".

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wysoka kultura osobista

  • wykształcenie minimum średnie

  • obsługa urządzeń biurowych

  • komunikatywność, zaangażowanie;

  • motywacja do pracy;

  • przyjazne nastawienie do ludzi, entuzjazm;

  • dobra organizacja czasu pracy,

NAJWAŻNIEJSZE - poszukujemy osoby która posiada umiejętności pracy w programach :

  1. Pakiet Office

  2. CorelDraw do wersji 11

  3. Pakiet Adobe ( Photoshop . Ilustrator itd. )

  4. Inne programy graficzne umożliwiające pracę nad grafiką ( etykiety i materiały reklamowe)

WYMAGANY WYSOKI poziom umiejętności posługiwania się w/w programami który będzie zweryfikowany podczas rozmowy kwalifikacyjnej i jest BEZWZGLEDNIE WYMAGANY.

Nie jest wymagane doświadczenie w pracy na takim stanowisku !