projektpraca.eu

Grafik komputerowy, webdesigner

Master Project
  • Dodano: 07 października 2019
  • Ważna do: 17 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Nowoczesna agencja interaktywna o stabilnej pozycji na rynku zatrudni Grafika Komputerowego.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie layoutów stron i sklepów internetowych
  • przygotowywanie projektów graficznych
  • projektowanie i ulotek, katalogów, broszur
  • aktywny udział w projektach zespołu i wsparcie działu marketingu

Oferujemy:

?   umowę o pracę,

?   system premiowy

?   pracę w rozpoznawalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Oferujemy pracę w biurze w Kielcach. Nie ma możliwości pracy zdalnej.

Wymagania

Oczekujemy:

  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktycznej znajomości programów graficznych ( np. Adobe Photoshop)
  • dobrej znajomości HTML/CSS
  • pracy nad projektami graficznymi i multimedialnymi (poparte portfolio)
  • umiejętność przygotowania projektów do druku
  • umiejętność zarządzania kilkoma projektami równocześnie
  • umiejętność pracy w zespole