projektpraca.eu

Grafik komputerowy - do sklepu internetowego

Vipro Group Sp. z o.o. Sp. k.
  • Dodano: 09 lipca 2020
  • Ważna do: 09 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

Firma Vipro Group Sp. z o.o. Sp. K. zatrudni osobę na stanowisko Grafika komputerowego przy sklepie internetowym i portalach aukcyjnych. Praca na miejscu w Kielcach.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- Wsparcie graficzne codziennej pracy zespołu, w tym tworzenie grafik na potrzeby social media. - Projektowanie graficzne materiałów marketingowych - Przygotowanie projektów do druku (m.in. cenników, ulotek, katalogów i innych materiałów). - Wykonywanie i obróbka zdjęć produktowych.

  • - Nadzór nad bazą zdjęć.
  • - Przygotowanie do druku materiałów graficznych.
  • - Projektowanie materiałów wewnętrznych.
  • - Wizualizacja reklam zewnętrznych.
  • - Współpraca z drukarniami, agencjami reklamowymi lub innymi firmami produkującymi materiały marketingowe.

Wymagania

Wymagania:

- Kreatywność, zmysł artystyczny, wyobraźnia, umiejętność pracy w zespole. - Dobra znajomość języka angielskiego.

  • - Min. roczne doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • - Umiejętność przygotowania do druku plików graficznych.
  • - Precyzja i dbałości o szczegóły, wyczucie estetyki.
  • - Znajomość aktualnych trendów w projektowaniu.
  • - Znajomości technik druku.
  • - Znajomości programów: pakiet Adobe Photoshop, Indesign, Ilustrator, Corel.
  • - Wiedzy z zakresu identyfikacji wizerunkowej, komunikacji wizualnej.
  • - Znajomości zasad składu folderów, katalogów reklamowych.
  • - Kreatywnego myślenia, twórczego podejścia.
  • - Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.
  • - Bardzo dobra organizacja pracy.
  • - Komunikatywność.
  • - Wysoka kultura osobista.
  • - Pozytywne nastawienie i otwartość.
  • - Motywację do pracy.

  Doświadczenie w pracy w agencji kreatywnej / studio projektowym / dziale graficznym na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

- umowa o pracę

- rozwój zawodowy

- stabilne zatrudnienie

- stacjonarny system pracy

- zbilansowany czas pracy

CV prosimy wysyłać na maila: cv.rekrutacja.cv@wp.pl z dopiskiem GRAFIK.

Proces rekrutacyjny będzie trwała przez 2 tygodnie, będziemy odzywać się do wybranych osób i zapraszać na rozmowę w wyznaczonym  terminie.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)?.