projektpraca.eu

Grafik / Graphic designer

PH MAM Sp z oo
  • Dodano: 19 stycznia 2017
  • Ważna do: 29 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

Jakich kompetencji oczekujemy? ? Znajomości software?u graficznego ? pracujemy z pakietem Adobe ? Wyobraźni, kreatywności, zmysłu artystycznego ? Umiejętności przygotowywania zdjęć i grafik do publikacji w Internecie (od logo, przez banery, po infografiki) ? Znajomości reguł tworzenia layoutów stron www ? Doświadczenie w przygotowywaniu materiałów do druku (DTP: od wizytówek, przez katalogi, po billboardy) ? Komunikatywności, tak w j. polskim, jak i angielskim ? Chęci do nauki i rozwijania umiejętności projektowych ? Wysokiej kultury osobistej, znajomości podstaw PR i marketingu Mile widziane: ? Umiejętność fotografowania (przygotowywanie produktów, sesja, retusz i szparowanie) ? Znajomość obszaru aranżacji i wykańczania wnętrz (Home&Decor) ? Doświadczenie zawodowe w eCommerce/ agencji reklamowej/ poligrafii/ drukarni

Wymagania

Co oferujemy? ? Stabilne warunki zatrudnienia i rozwoju ? budujemy zespół od podstaw, na lata ? Ponadprzeciętne narzędzia pracy ? profesjonalne stacje robocze, a nie domowe PC ? Kontakt z branżą i produktami luksusowymi ? wprost od projektantów z Włoch, Hiszpanii, czy uznanych kreatorów z Polski ? Realny wpływ na kreowanie wizerunku firmy, jej brandów i produktów ? Nietuzinkową atmosferę w pracy ? domową, koleżeńską, bez korporacyjnych targetów i wyścigu szczurów