projektpraca.eu

Główny Technolog Odlewnik

Chemar Spółka Akcyjna
  • Dodano: 02 lutego 2023
  • Ważna do: 16 lutego 2023

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

- opracowywanie technologii i nadzór nad dokumentacją technologiczną

- wdrażanie i nadzór nad nowo uruchamianymi wyrobami

- optymalizacja technologii i procesów produkcyjnych

- współudział przy opracowywaniu działań korygujących zapobiegających występowaniu niezgodności

- opracowywanie kalkulacji odlewów.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (metalurgia, odlewnictwo)
  • znajomość praktyczna programów typu CAD (preferowany Solid Edge)
  • dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość programu do symulacji Magma
  • biegła znajomość  pakietu MS Office - umiejętność samodzielnego wykonywania technologii
  • mile widziane doświadczenie zawodowe z zakresu technologii odlewnictwa
  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Spółki
  • inwestycje w rozwój pracowników
  • dofinansowanie do szkoleń, certyfikatów
  • atrakcyjne wynagrodzenie.