projektpraca.eu

Główny specjalista ds. kooperacji

Kielecka Fabryka Pomp „Białogon” S.A.
  • Dodano: 26 marca 2024
  • Ważna do: 09 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie działu marketingu i rozwoju w zakresie pozyskiwania klienta na usługi obróbki mechanicznej, sporządzanie ofert techniczno-handlowych oraz utrzymywanie dobrych relacji z współpracującymi z firmą klientami, realizacja planów sprzedażowych. Do zadań wybranej osoby należeć będzie ciągłe poszerzanie wiedzy na temat oferowanych produktów, rozwiązań i ich zastosowań.

Oferujemy:

  • umowę o pracę (docelowo na czas nieokreślony), pełny etat,
  • pracę jednozmianową (poniedziałek – piątek) w siedzibie firmy i w terenie,
  • niezbędne narzędzia pracy na w/w stanowisku, szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne + premie.

CV można składać osobiście w siedzibie firmy w Kielcach przy ul. Druckiego- Lubeckiego 1 lub przesłać na adres mailowy kadry@kfp-bialogon.com.pl

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewnego,
  • wysokich zdolności interpersonalnych i bardzo dobrej organizacji pracy,
  • samodzielności oraz kreatywności przy rozwiązywaniu problemów technicznych