projektpraca.eu

Główny księgowy

PCSG SP. ZO.O.
  • Dodano: 08 listopada 2019
  • Ważna do: 08 grudnia 2019

Opis stanowiska pracy

- Prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującym przepisami,

- Sporządzanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych: bilans, rachunek zysków i strat,

- Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, sporządzanie sprawozdań GUS,

- Dokonywanie księgowań związanych z zamknięciem miesiąca,

- Kontrola rejestrów VAT,

- Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby zarządu,

- Nadzór nad prawidłowością rozliczeń i sald kont księgi głównej i ksiąg pomocniczych,

- Kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi.

OFERUJEMY :

- STABILNE WARUNKI ZATRUDNIENIA- UMOWA O PRACĘ,

- ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE,

- PRYWATNĄ OPIEKĘ MEDYCZNĄ.

Wymagania

- Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku Głównej Księgowej,

- Wykształcenie wyższe ekonomiczne,

- Bardzo dobrą znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów prawnych i podatkowych (VAT i CIT),

- Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat) Znajomość programów finansowo ? księgowych,

- Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i doskonała organizacja własnej pracy,

- Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie arkusza kalkulacyjnego Excel,

Dodatkowym atutem będzie  orzeczenie o niepełnosprawności, nie jest to jednak warunek konieczny.