projektpraca.eu

Główny elektryk

Quickpack Polska Sp. z o.o
  • Dodano: 25 stycznia 2018
  • Ważna do: 15 lutego 2018

Opis stanowiska pracy

Pochodzisz z Jędrzejowa lub okolic ? Pracujesz poza miejscem zamieszkania ? Masz dość dojazdów i rozłąki z rodziną ? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE ! Główny Elektryk Miejsce pracy: Jędrzejów, woj. świętokrzyskie Opis stanowiska: - Bieżący nadzór nad prawidłowym działaniem systemów elektrycznych - Sprawne identyfikowanie i usuwanie awarii systemów - Udział w projektach związanych z uruchomianiem nowych urządzeń bądź rekonfiguracji istniejących - Udział w projektowaniu systemów zasilania - Wykonywanie prac prewencyjnych i konserwacyjnych w zakresie elektryki - Wykonywanie niezbędnych zmian i modyfikacji sprzętu, systemów i instalacji - Przeprowadzanie przeglądów maszyn - Eksploatacja całej sieci elektroenergetycznej w Spółce, w zakresie konserwacji urządzeń elektrycznych, obsługi, remontów, montażu sieci elektryczne Oferujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie - Ciekawą, stabilną pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie - Pracę w ambitnym, młodym i dynamicznym zespole - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - Zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń Podania oraz CV prosimy kierować na adres: Quickpack Polska Sp. z o.o., Ul. Przemysłowa 47, 28-300 Jędrzejów lub adres e-mail: quickpack@quickpack.pl

Wymagania

Wymagane kwalifikacje: - Wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane kierunki elektryczne) - Doświadczenie na podobnym stanowisku - 3 lat. - Uprawnienia "D" dozoru w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno - pomiarowym urządzeń elektrycznych powyżej 1 kV. - Uprawnienia "E" - eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno - pomiarowym urządzeń elektrycznych powyżej 1 kV. - Mile widziane uprawnienia G2E oraz kursy i szkolenia związane z wykonywanym zawodem - Wysokie umiejętności organizacyjne i komunikacyjne - Umiejętności podejmowania szybkich decyzji w warunkach stresowych - Brak przeciwwskazań do wykonywania pracy w systemie zmianowym - Umiejętność samodzielnego diagnozowania przyczyn awarii elektrycznych oraz skutecznego i szybkiego ich usuwania - Umiejętność czytania, rozumienia i posługiwania się dokumentacją techniczną - Prawo jazdy kat. B - Dokładność, samodyscyplina, sumienność. - Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem