projektpraca.eu

Główny/a księgowy/a

PCWO
  • Dodano: 26 stycznia 2017
  • Ważna do: 05 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Prowadzenie pełnej księgowości firmy, ?Prowadzenie uproszczonej księgowości firmy, ?Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej ?Sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych, ? Przygotowywanie raportów finansowych i kadrowo-płacowych, ?Odpowiedzialność za gromadzenie, przygotowywanie i przechowywanie dokumentacji przewidzianej obowiązującymi przepisami

Wymagania

?Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane finanse i rachunkowość) ?Mile widziane Certyfikat Księgowego ?Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Głównego/ej Księgowego/ej lub Zastępcy ?Gruntowna i bieżąca znajomości przepisów ustawy o rachunkowości, ustawy o VAT oraz ordynacji podatkowej, ?Znajomość prawa pracy i ustawy o systemie ubezpieczeń umiejętności realizowania kilku zadań jednocześnie i pracy pod presją czasu, ?Bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa w podejmowaniu działań, ?Doskonała znajomość pakietu MS Office oraz Płatnik. Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, zdjęciem, ewentualnie list motywacyjny) w tytule proszę wpisać "Aplikacja na stanowisko główny/a księgowy/a".