projektpraca.eu

Główny/-a księgowy/-a - koordynator zespołu

Instytut OZE Sp. z o. o.
  • Dodano: 16 sierpnia 2022
  • Ważna do: 30 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

W związku z intensywnym rozwojem firmy, aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata/ - tki na stanowisko:

Główny/-a księgowy/-a - Koordynator Zespołu

Miejsce pracy: Kielce

Opis pełnionej roli w firmie:

Do naszej grupy spółek (wielkość średniego przedsiębiorstwa) poszukujemy Lidera w obszarze zarządzania procesami finansowo-księgowymi. Zależy nam na osobie, która będzie zarówno współtworzyła i realizowała strategię finansową firmy (w tym zarządzała 2-osobowym zespołem), ale również budowała kulturę organizacyjną w oparciu o współpracę, zaufanie i otwartość. Ważne dla nas są kompetencje związane ze strategicznym myśleniem oraz zakorzeniona potrzeba ciągłego doskonalenia.

Zadania na stanowisku:

  • Odpowiedzialność za procesy finansowo-księgowe w grupie spółek;
  • Udział w procesach planowania i zarządzania strategicznego;
  • Koordynacja pracy podległego zespołu;
  • Planowanie budżetu i realizowanie polityki budżetowej grupy spółek;
  • Zarządzanie płynnością finansową;
  • Nadzorowanie procesów controllingowych;
  • Współodpowiedzialność za optymalizację procesów biznesowych oraz poprawę ich efektywności operacyjnej i kosztowej;
  • Nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych i podatkowych spółek zgodnie z przepisami;
  • Odpowiedzialność za poprawną i terminową sprawozdawczość finansową;
  • Kontakt z instytucjami skarbowymi (urzędami i bankami);
  • Sporządzanie raportów wewnętrznych na potrzeby Zarządu;
  • Praca w programie księgowym Comarch Optima.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunek: ekonomia, finanse, rachunkowość);
  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku menedżerskim w obszarze finansowym;
  • Uprawnienia Głównego/-ej księgowego/-ej
  • Doskonałej praktycznej znajomości zagadnień księgowych i podatkowych;
  • Doświadczenie w tworzeniu analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Doświadczenie w obszarze rachunkowości finansowej oraz zarządczej;
  • Biegła  znajomość programu Comarch Optima;
  • Biegła obsługa MS Office (w szczególności Excel);
  • Umiejętność podejmowania decyzji, samodyscyplina i poczucie odpowiedzialności;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (przede wszystkim komunikatywność i zarządzanie ludźmi);
  • Kompetencje menedżerskie;
  • Rzetelność i skrupulatność;
  • Referencje zawodowe;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez pracodawcę, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dodatek do prywatnego żłobka i przedszkola, zaplecze socjalne, dodatek za przyjazd do pracy rowerem i inne;
  • Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej;
  • Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, niskoenergetycznego;
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach;
  • Możliwość dalszego awansu;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną;
  • Praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze.

IOZE -  jesteśmy grupą działającą w branży energetycznej i budowlanej (biuro projektowe, generalne wykonawstwo, produkcja turbin). Kompleksowo realizujemy inwestycje związane z energetyką odnawialną. Nasze kompetencje obejmują wszystkie aspekty procesu inwestycyjnego, od stworzenia koncepcji po uzyskanie pozwolenia na budowę, aż po realizację inwestycji pod klucz. Poszczególne etapy realizowanego projektu prowadzą inżynierowie specjalizujący się w swoim obszarze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji mailowo na adres rekrutacja@ioze.pl (w temacie maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska).

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.ioze.pl.

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  przez Spółkę Instytut OZE.”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.