projektpraca.eu

Geodeta\asystent geodety

PROCARTE
  • Dodano: 14 lutego 2020
  • Ważna do: 14 marca 2020

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników na stanowisko geodeta/asystent geodety do prac terenowych.
Praca głównie w delegacji.
Od zaraz.
Mile widziane:
- doświadczenie w pracach pomiarowych,
- podstawowa znajomość programów kartograficznych i obliczeniowych,
- umiejętność obsługi sprzętu geodezyjnego,
- prawo jazdy.
Jeśli nie posiadasz wykształcenia geodezyjnego, a chcesz z nami pracować, wszystkiego możemy Cię nauczyć.
Oferujemy:
- pracę w młodych zespołach (2-3 osoby),
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego,
- możliwość wykonania prac niezbędnych do zaliczenia praktyki zawodowej,
- kompleksowe szkolenie z obsługi sprzętu geodezyjnego,
- elastyczne formy zatrudnienia,
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny.
tel. 510-239-739,
lub wysłanie CV na e-mail.
procartekielce@gmail.com