projektpraca.eu

Geodeta/ Asystent geodety

PROCARTE
  • Dodano: 08 października 2019
  • Ważna do: 08 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników na stanowisko geodeta/asystent geodety, przede wszystkim do prac terenowych.

Praca głównie w delegacji, okresowo również na terenie powiatu kieleckiego. Od zaraz.

Mile widziane: - doświadczenie w pracach pomiarowych, - podstawowa znajomość programów kartograficznych i obliczeniowych, - umiejętność obsługi sprzętu geodezyjnego, - prawo jazdy.

Jeśli nie posiadasz wykształcenia geodezyjnego, a chcesz z nami pracować, wszystkiego możemy Cię nauczyć.

Oferujemy: - pracę w młodych zespołach (2-3 osoby), - wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego, - możliwość wykonania prac niezbędnych do zaliczenia praktyki zawodowej, - kompleksowe szkolenie z obsługi sprzętu geodezyjnego, - elastyczne formy zatrudnienia, - możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny.

tel. 533-033-039,

lub wysłanie CV na e-mail.

procartekielce@gmail.com