projektpraca.eu

Galwanizer

Centrum Produkcyjne Pneumatyki "PREMA" Spółka Akcyjna
  • Dodano: 30 sierpnia 2024
  • Ważna do: 16 września 2024
152
2024-08-30 2024-09-16

Opis stanowiska pracy

Zakres podstawowych obowiązków:

  1. Realizacja zleceń produkcyjnych wg planu.
  2. Prowadzenie procesów wg określonej technologii.
  3. Raportowanie wykonywanych operacji w systemie rozliczenia produkcji.
  4. Kontrola jakości wykonanych operacji wg planu kontroli.
  5. Przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ.

Oferujemy:

  1. Pracę w firmie, która jest największym polskim producentem pneumatyki siłowej i sterującej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  2. Możliwość rozwoju zawodowego.
  3. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
  4. Szkolenia oraz niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
  5. Benefity objęte Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych.
  6. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  7. Wymiar czasu pracy: 1/1 etatu.
  8. Termin rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia.
  9. Wynagrodzenie: od 5.000 do 6.000 PLN brutto + premia.

Wymagania

  1. Wykształcenie: zasadnicze lub średnie techniczne kierunkowe.
  2. Brak przeciwwskazań do pracy z substancjami chemicznymi (kwasy, zasady).
  3. Doświadczenie na podobnym stanowisku: minimum 2 lata.
  4. Wiedza techniczna o własnościach materiałów.
  5. Doświadczenie w branży: minimum 2 lata.
  6. Umiejętność posługiwania się podstawowymi urządzeniami pomiarowymi.
  7. Znajomość rysunku technicznego.
  8. Mile widziane: samodzielność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.

Kontakt z pracodawcą

41 366 95 02

Adres e-mail

rekrutacja@cpp-prema.pl