projektpraca.eu

Galwanizer

Randstad Polska Sp. z .o.o
  • Dodano: 07 października 2022
  • Ważna do: 21 października 2022

Opis stanowiska pracy

Masz doświadczenie w pracy na galwanizerni? A może znasz podstawy takiej pracy i chcesz się rozwinąć w tych zadaniach? Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy.

Wyślij sms o treści GALWANIZER pod nr 693 729 141

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową
  • możliwość stałego zatrudnienia po 3-6 miesiącach
  • pracę w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym (6-14-22)
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek za niedzielę
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta sportowa itp.

zadania

  • prace przy obsłudze linii galwanicznej
  • bieżąca kontrola produktów
  • kontrola parametrów procesu i obsługiwanego sprzętu

Wymagania

oczekujemy

  • doświadczenie w pracy na produkcji i/lub podobnym stanowisku
  • dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany w 4 brygadach
  • umiejętność obsługi technicznej urządzeń
  • zdolności manualnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47