projektpraca.eu

Fryzjer

she he
  • Dodano: 22 września 2022
  • Ważna do: 06 października 2022

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

  • strzyżenie męskie i damskie

  • dbanie o porządek w salonie

  • obsługa klienta

  • przestrzeganie i pilnowanie kwestii związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy

Wymagania

Wymagania pracodawcy

  • komunikatywności

  • pozytywne nastawienie

  • wykształcenie lub doświadczenie zawodowe jako fryzjer

  • elastyczność- dobre odnajdywanie się w fryzjerstwie damskim

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmian porannych i popołudniowych

  • łatwość w przyswajaniu i obsługi urządzeń elektronicznych- m.in. korzystania z aplikacji do planowania spotkań z klientami

  • mile widziana grupa inwalidzka

Pracodawca oferuje

  • pracę w salonie fryzjerskim międzynarodowej sieci

  • zapewniony bezpłatny przelot do Norwegii i opłacone mieszkanie na start

  • możliwość szkoleń w akademii znajdującej się w Oslo i Bergen oraz rozwoju zawodowego- m.in. w międzynarodowych strukturach firmy

  • zatrudnienie- 30 godzinny tydzień pracy z możliwością nadgodzin

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet premiowy i bonusowy