projektpraca.eu

Fryzjer

She he
  • Dodano: 03 czerwca 2020
  • Ważna do: 30 czerwca 2020

Opis stanowiska pracy

Co oferujemy?

  • stabilną pracę w salonie w centrum Kielc i dbałość o pracowników ? również w trudnych czasach kryzysu
  • niezwykłą atmosferę w zżytym zespole fryzjerów i kosmetyczek salonu
  • bardzo dobre warunki finansowe które cię zaskoczą
  • umowę o pracę (możliwa również współpraca z osobami prowadzącymi własną działalność)
  • systematyczne szkolenia z koloryzacji, strzyżeń, a także upięć i pielęgnacji włosów
  • wyjazdy oraz szkolenia zagraniczne
  • stałą bazę klientów
  • możliwość współpracy przy sesjach zdjęciowych i eventach
  • elastyczny grafik pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania cv lub kontakt telefoniczny

Wymagania

  • fryzjerstwo to twoja pasja
  • chcesz rozwijać swój talent i doskonalić umiejętności
  • szukasz stałego miejsca pracy, w którym w wyjątkowy sposób dba się o pracowników ? i o klientów: również w czasach kryzysu
  • uwielbiasz ludzi i chciałbyś pracować w zgranym, serdecznym zespole spcjalistów stylistów
  • masz przynajmniej dwuletnie doświadczenie w pracy fryzjera
  • w technikach strzyżeń i koloryzacji łączysz nienaganne rzemiosło i kreatywność
  • nie wymagamy znajomości języków obcych, ale jeśli mówisz po angielsku, francusku lub w innym języku, w naszym międzynarodowym salonie będzie to dodatkowy atut