projektpraca.eu

Fryzjer stylista damski

She he
  • Dodano: 21 sierpnia 2019
  • Ważna do: 29 września 2019

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • korzystne warunki pracy i płacy-doceniamy naszych pracowników
  • umowę o pracę po odbyciu 3 misięcznego płatnego okresu próbnego
  • miłą atmosferę w salonie
  • sympatyczny, młody, kreatywny zespół współpracowników
  • możliwość szkoleń z koloryzacji i strzyżeń oraz obsługi klienta ( minimum 3-4 rocznie)
  • elastyczne godziny i dni pracy wszystko do uzgodnienia
  • profesjonalne nowe stanowisko pracy oraz sprzęt fryzjerski i kosmetyki z grupy Wella Proffesional
  • pracę w Kielcach w centrum
  • salonowy ystem komputerowy obsługi rezerwacji i wizyt klientów, wyliczania prowizji od każdego klienta i kontaktu z klientem który powiadamia automatycznie o wizytach i promocjach

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w zawodzie minimum 3 lata
  • znajomość technik koloryzacji, strzyżeń damskichoraz ewentualnie upięć okolicznościowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność
  • punktualność
  • odpowiedzialność
  • umiejętność utrzymania w czystości stanowiska pracy