projektpraca.eu

Fizjoterapeuta

CRM Terapeuta
  • Dodano: 03 września 2024
  • Ważna do: 17 września 2024
180
2024-09-03 2024-09-17

Opis stanowiska pracy

CRM Terapeuta Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi rehabilitacji w warunkach domowych od 30 lat na terenie województwa Świętokrzyskiego. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:
Fizjoterapeuta w warunkach domowych.

Cenisz sobie niezależność , profesjonalizm i atrakcyjne wynagrodzenie.

Z nami:

  • atrakcyjne warunki finansowe zależne od formy zatrudnienia (10 000 – 13 000) ustalane indywidualnie.
  • osiągniesz swoje cele zawodowe,
  • dostaniesz wsparcie specjalistów z branży

Oferujemy:

  • dogodne zatrudnienie- sam wybierz formę zatrudnienia
  • elastyczny czas pracy,
  • pracę w pełnym wymiarze w ramach kontraktu z NFZ,
  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie, komplet pacjentów,

Wymagania

Oczekujemy:

  • kierunkowego wykształcenia mgr lub licencjat -3 letnie doświadczenie,
  • otwartości na drugiego człowieka, empatii,
  • umiejętność nawiązywania dobrych relacji z pacjentem,

Mile widziane:

  • kurs Terapii Manualnej i PNF,
  • kwalifikacje potwierdzające umiejętności wykonywania masażu leczniczego,

Kontakt z pracodawcą

795 818 245

Adres e-mail

m.wolczyk@crmterapeuta.pl