projektpraca.eu

Fizjoterapeuta

Przedszkole Nasza Babcia
  • Dodano: 16 maja 2024
  • Ważna do: 30 maja 2024

Opis stanowiska pracy

Niepubliczne Przedszkole „ Nasza Babcia” zatrudni:

fizjoterapeutów do prowadzenia zajęć indywidualnych

z przedszkolakami

Zapraszamy do współpracy:

  • Osoby z wykształceniem kierunkowym ( z kwalifikacjami pedagogicznymi) Osoby ze specjalizacją prowadzenia zajęć indywidualnych korygujących wady postawy u dzieci,
  • Osoby mającej doświadczenie w diagnozowaniu wad postawy u dzieci, rozpoznawaniu i systematycznym eliminowaniu wad postawy, uczeniu przyjmowania prawidłowej postawy w różnych warunkach życia codziennego, prowadzeniu porad i konsultacji dla rodziców i nauczycieli oraz podejmowanie działań profilaktycznych, wspieranie nauczycieli, wychowawców,
  • Osoby otwarte, którym zależy na dobrych relacjach, zaufaniu i pozytywnej komunikacji
  • Osoby, które z pasją zadbają o właściwy rozwój naszych przedszkolaków

Oferujemy:

       pracę na cały etat ( możliwość podziału etatu na mniejszy wymiar ) –                 umowa o pracę,

       atrakcyjne wynagrodzenie,

       pracę w dobrze wyposażonym przedszkolu i odpowiednio przygotowanym             otoczeniu,

       przyjazną atmosferę:)

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV do 27.05.2024 r.