projektpraca.eu

Fizjoterapeuta - Zagnańsk

CRM Terapeuta
  • Dodano: 19 lipca 2024
  • Ważna do: 02 sierpnia 2024

Opis stanowiska pracy

Oferta pracy dla Fizjoterapeuty - Zagnańsk

CRM Terapeuta Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi rehabilitacji w warunkach domowych od 30 lat na terenie województwa Świętokrzyskiego. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Fizjoterapeuta w warunkach domowych.

Cenisz sobie niezależność , profesjonalizm i atrakcyjne wynagrodzenie

z Nami :

  • zarobisz od 9500 -12 500 zł,

  • osiągniesz swoje cele zawodowe,

  • dostaniesz wsparcie specjalistów z branży

Oferujemy:

  • dogodne zatrudnienie- sam wybierz formę zatrudnienia

  • elastyczny czas pracy,

  • pracę w pełnym wymiarze w ramach kontraktu z NFZ,

  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie, komplet pacjentów,

Wymagania

Oczekujemy:

  • kierunkowego wykształcenia mgr lub licencjat -3 letnie doświadczenie,

  • otwartości na drugiego człowieka , empatii,

  • umiejętność nawiązywania dobrych relacji z pacjentem,

Mile widziane :

  • kurs Terapii Manualnej i PNF,

  • kwalifikacje potwierdzające umiejętności wykonywania masażu

leczniczego,