projektpraca.eu

Fizjoterapeuta - praca w warunkach domowych pacjenta

Centrum Medyczne Zdrowie
  • Dodano: 24 listopada 2022
  • Ważna do: 08 grudnia 2022

Opis stanowiska pracy

Centrum Medyczne Zdrowie zatrudni fizjoterapeutów do pracy z pacjentem w warunkach domowych.

Lokalizacja: Bodzentyn i okolice

Forma zatrudnienia do indywidualnych ustaleń. Możliwość pracy na część etatu lub w pełnym wymiarze godzin.

Oferujemy:
- elastyczny system pracy
- zatrudnienie na podstawie własnej działalności gospodarczej lub umowy zlecenie
- atrakcyjne wynagrodzenie - dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy
- dopłatę do paliwa - pracę w stabilnej i nastawionej na rozwój firmie

Zakres obowiązków:
- realizacja cyklu terapeutycznego w domu pacjenta
- zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom
- prowadzenie dokumentacji wg obowiązujących przepisów.

Wymagania

Wymagania:
- tytuł licencjata lub magistra
- aktualne prawo wykonywania zawodu
- mile widziane 3-letnie doświadczenie