projektpraca.eu

Fizjoterapeuta - praca w środowisku pacjenta

Centrum Medyczne ZDROWIE
  • Dodano: 05 lutego 2020
  • Ważna do: 05 marca 2020

Opis stanowiska pracy

SZUKAMY FIZJOTERAPEUTÓW

Miejsce pracy:
Tereny wiejskie województwa świętokrzyskiego

Opis stanowiska:
Poszukujemy pracownika na stanowisku fizjoterapeuty. Praca w środowisku pacjenta.

Zakres zadań:
- obsługa urządzeń niezbędnych do przeprowadzania zabiegów (elektroterapii, laseroterapii),
- wykonywanie ćwiczeń indywidualnych oraz masażu,
- praca z pacjentem w warunkach domowych.

Oferujemy:
- elastyczny system pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

Wymagania:
- ukończone studia wyższe z zakresu fizjoterapii na poziomie magister fizjoterapii,
- posiadanie prawa wykonywania zawodu fizjoterapeuty,
- doświadczenie pracy w zawodzie min. 3 lata,
- rozumienie oczekiwań klientów,
- wysoka kultura osobista,
- zdolność do harmonijnej pracy, dyspozycyjność, dokładność i sumienność,
- prowadzenie dokumentacji fizjoterapii.