projektpraca.eu

Fizjoterapeuta do pracy z dziećmi w systemie ambulatoryjnym

Centrum Medyczne Zdrowie
  • Dodano: 12 września 2024
  • Ważna do: 26 września 2024
159
2024-09-12 2024-09-26

Opis stanowiska pracy

Centrum Medyczne Zdrowie zatrudni fizjoterapeutów do pracy z dziećmi w systemie ambulatoryjnym.

Forma zatrudnienia do indywidualnych ustaleń.
Oferujemy:
- elastyczny system pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy
- pracę w stabilnej i nastawionej na rozwój firmie

Praca w godzinach od 14.40 do 20.30 w dniach od pn - pt., w soboty od 8.00 do 14.00.

Zakres obowiązków:
- zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom
- prowadzenie dokumentacji wg obowiązujących przepisów.

Wymagania

Wymagania:
- tytuł licencjata lub magistra
- aktualne prawo wykonywania zawodu

- mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi

Adres e-mail

rekrutacja@zdrowiekielce.com