projektpraca.eu

Export Manager z językiem francuskim i angielskim

ESKA WINDOWS MANUFACTORY
  • Dodano: 04 marca 2021
  • Ważna do: 31 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Utrzymywanie kontaktów z aktualnymi kontrahentami

Przygotowywanie ofert handlowych

Udział w spotkaniach biznesowych , prezentacjach , szkoleniach i instruktażach

Monitorowanie i analiza rynku

Doradztwo w zakresie oferty produktowej fabryki

Wymagania

Biegła znajomość języka francuskiego i angielskiego - warunek konieczny

Umiejętność planowania i zorientowania na realizację celów

Umiejętność logicznego myślenia i nieszablonowego rozwiązywania problemów

Oferujemy : Stałą pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym .Współtworzenie ambitnego projektu , który napełni dumą , wiedzą i umiejętnościami .Wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności i doświadczenia .Motywujące i przyjazne otoczenie współpracowników .Rozwój kompetencji poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach i projektach