projektpraca.eu

Export Manager z językiem francuskim i angielskim

Eska Windows Manufactory.
  • Dodano: 10 lutego 2021
  • Ważna do: 30 czerwca 2021

Opis stanowiska pracy

Utrzymywanie kontaktów z aktualnymi kontrahentami

Przygotowywanie ofert handlowych

Udział w spotkaniach biznesowych , prezentacjach , szkoleniach i instruktażach

Monitorowanie i analiza rynku

Doradztwo w zakresie  oferty produktowej fabryki

Wymagania

Biegła znajomość języka francuskiego i angielskiego - warunek   konieczny

Umiejętność  planowania i zorientowania na realizację celów

Umiejętność  logicznego myślenia i nieszablonowego rozwiązywania problemów

Oferujemy :

Stałą pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym

Współtworzenie ambitnego projektu , który napełni dumą , wiedzą i umiejętnościami

Wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności i doświadczenia

Motywujące i przyjazne otoczenie współpracowników

Rozwój kompetencji poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach i projektach