projektpraca.eu

Elektryk

ELSTAR ELECTRIC SP ZOO
  • Dodano: 22 marca 2023
  • Ważna do: 05 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Elstar Electric Sp. z o. o. jest firmą specjalizującą się w wysoko wykwalifikowanych pracach elektrycznych, energetycznych i AKiPA na rzecz przemysłu, górnictwa oraz obiektów kubaturowych.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko: ELEKTRYK / ELEKTROMONTER

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac elektrycznych i montażowych
  • przygotowywanie niezbędnego sprzętu, narzędzi i materiałów do pracy

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

- wykształcenie elektryczne: preferowane kierunki elektryczne, elektroenergetyczne oraz pokrewne

- uprawnienia SEP do 1kv (mile widziane)

- umiejętność czytania schematów elektrycznych

- wykonywanie prac montażowych rozdzielni Nn

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- praca na terenie Polski z możliwością oddelegowania do Niemiec, Belgii, Luksemburga

CV proszę o przesłanie na adres: rekrutacja@elstarelectric.com