projektpraca.eu

Elektryk

Meblodex
  • Dodano: 22 września 2022
  • Ważna do: 29 października 2022

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie instalacji elektrycznych w halach w w Suchedniowie oraz położenie przewodów elektrycznych oraz pomiarów elektrycznych w halach

  • montaż komponentów do urządzeń produkcyjnych ( skrzynki elektryczne itp)

  • utrzymanie porządku i czystości

Wymagania

Nasze wymagania

  • doświadczenie w montażu szaf sterowniczych

  • wykształcenie średnie techniczne o profilu elektrycznym, elektromechanicznym

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność współpracy

  • mile widziana grupa inwalidzka
  • CV proszę składać osobiście w Suchedniowie ul. Berezów 17 Meblodex od 9 do 15 pon - pt

To oferujemy

  • realną możliwość rozwoju zawodowego - tylko w 2021 roku w ramach rekrutacji i awansów stanowisko zmieniło 26 pracowników (a to nie koniec!)

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - średnia długość zatrudnienia w naszej firmie wynosi ponad 6 lat :)

  • liczne świadczenia socjalne oraz dodatki pozapłacowe