Elektryk utrzymania ruchu (branża odnawialnych źródeł energii)

Biogazownia województwo świętokrzyskie.
  • Dodano: 21 stycznia 2016
  • Ważna do: 31 stycznia 2016

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego prtnera biznesowego poszukujemy kandydata na stanowisko: Elektryk utrzymania ruchu (branża odnawialnych źródeł energii) Miejsce pracy:okolice Kielc, ok 20 km Nr ref: EUR 01/2016 Zakres obowiązków: - bieżące prace w zakresie utrzyania ruchu urządzeń w zakładzie przetwórczo- utylizacyjnym - zapewnienie prawidłowości działania linii produkcyjnych pod względem elektryki - dozór stanu technicznego i poprawnego funkcjonowania urzadzeń - diagnotyka usterek i usuwania awarii - planowanie i organizacja przebiegu procesu produkji

Wymagania

Wymagania: - wykształcenie min.średnie - roczne doświadczenie na podobnym stanowisku elektryka, mechnika utrzymania ruchu, automatyka lub pokrewne - umiejętnośc czytania schematów elektrycznych - uprawnienia SEp do 1 kV - prawo jazdy Kat B - pracowitośc, punktualność oraz zaangażowanie - dobra organizacja pracy własnej oraz współpracy z innymi pracownikami - dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin Oferujemy: - ciekawą pracę w zakładzie pzetwórczo utylizacyjnym - stałą współpracę - możliwość rozwoju zawodowego - pracę w młodym, dynamicznym zespole