Elektryk / Serwisant instalacji niskoprądowych - do przyuczenia

PLISZKA Inżyniering Przeciwpożarowy
  • Dodano: 22 czerwca 2022
  • Ważna do: 20 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy:

  • praca w trybie mobilnym, obiekty na terenie Kielc i województwa świętokrzyskiego

Zakres obowiązków:

  • przeglądy systemów przeciwpożarowych,
  • dokonywanie napraw i/lub wymian elementów w istniejących systemach,
  • wykonywanie testów prawidłowego działania systemów w obecności Klienta.

W zamian oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie będącej liderem w branży usług przeciwpożarowych w Polsce,
  • szansę pracy na największych obiektach w Polsce, o strategicznym znaczeniu dla kraju,
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • przyuczenie do pracy pod okiem doświadczonego pracownika oraz wsparcie zespołu,
  • szansę na rozwój poprzez szkolenia ? pozyskanie nowych umiejętności i kompetencji potwierdzonych certyfikatami (SEP, UDT, certyfikaty producentów urządzeń),
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i programu MultiSport,
  • niezbędne narzędzia pracy, m.in. odzież służbowa, telefon, laptop, auto służbowe.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • znajomość zagadnień z zakresu funkcjonowania instalacji elektrycznych lub teletechnicznych,
  • chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji,
  • zaangażowanie i sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie.

Mile widziane:

  • wykształcenie techniczne o specjalności elektrycznej/energetycznej lub pokrewnej,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • certyfikaty, uprawnienia, autoryzacje producentów lub wystawione przez jednostki akredytowane.