projektpraca.eu

Elektryk przemysłowy - budowa maszyn oraz linii montażowych

MK Solution inż. Michał Syncerz
  • Dodano: 02 grudnia 2020
  • Ważna do: 16 grudnia 2020

Opis stanowiska pracy

Firma MK Solution, to mała firma, wspierająca działania w obszarze instalacji elektrycznych w procesie tworzenia linii produkcyjnych w branży przemysłowej. Siedziba firmy mieści się w Jędrzejowie woj.świętokrzyskie.

Obszar działań to Polska i Niemcy.

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku uczestniczyć będzie w tworzeniu lub modernizacji maszyn, ciągów technologicznych, stanowisk zrobotyzowanych, w branży przemysłowej. Delegacyjny charakter pracy

Obowiązki:

- montaż tras kablowych, układanie przewodów,

- podłączanie urządzeń elektrycznych (sensory, moduły, silniki, falowniki),

- prefabrykacja rozdzielni elektrycznych, pulpitów sterowniczych.

Wymagania

Wymagania:

- Uprawnienia SEP do 1KV,

- Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

- Znajomość instalacji elektrycznych przemysłowych,

- Samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

- Pracowitość, uczciwość, rzetelność i zaangażowanie,

- Organizowanie i utrzymywanie w należytym porządku swojego miejsca pracy,

- Prawo jazdy kat. B

- *język niemiecki ( wymagany tylko i wyłącznie dla zainteresowanych pracą w Niemczech. Praca 3 tygodnie, 1

Oferujemy:

- Umowę o pracę na pełny etat,

- Specjalistyczne narzędzia do pracy,

- Wysokiej klasy odzież roboczą,

- Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji,

- Zakwaterowanie z zachowaniem prywatności,

Stawka godzinowa zależna od posiadanych kwalifikacji i umiejętności.

CV proszę przesłać na adres: mksolution.engineering@gmail.com