projektpraca.eu

Elektryk, Monter Systemów Automatycznych

Manix Automatyka i Budowa Maszyn
  • Dodano: 20 maja 2019
  • Ważna do: 20 czerwca 2019

Opis stanowiska pracy

Firma Manix Automatyka i Budowa Maszyn w związku z rozwojem aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK - MONTER SYSTEMÓW AUTOMATYCZNYCH

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
? Instalacje elektryczne wykonywane na podstawie schematów elektrycznych,
? Montaż szaf elektrycznych
? Składanie maszyn z systemów Bosch
? Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn produkcyjnych

Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie aplikacji zawierających CV, list motywacyjny wraz ze zgodą na
przetwarzanie danych osobowych na adres: manix.automatyka@gmail.com lub kontakt tel. 693418-612

Wymagania

Wymagania mile widziane na powyższe stanowisko :
? Umiejętność odczytywania schematów mechanicznych i elektrycznych
? Wiedza techniczna i doświadczenie praktyczne w zakresie mechaniki, elektryki i automatyki
? Zdolności organizacyjne, komunikatywność, dyspozycyjnoś