projektpraca.eu

Elektryk / Elektrotechnik / Elektromechanik

Firma ETMAL
  • Dodano: 29 marca 2023
  • Ważna do: 12 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Firma ETMAL działająca od ponad 20 lat w branży usług serwisowych i remontowych urządzeń okrętowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• Przeglądy i konserwacje elementów elektrycznych urządzeń i mechanizmów
• Wykonywanie pomiarów, weryfikacji urządzeń elektrycznych
• Wykonywanie nowych i odtwarzanie instalacji elektrycznych
• Praca na terenie stoczni, na statkach, lub na hali produkcyjnej.
• Krótkookresowe krajowe i zagraniczne wyjazdy serwisowe
• Stosowanie i przestrzeganie norm jakościowych oraz bezpieczeństwa

Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:
• Wykształcenie techniczne o specjalności elektrotechnika / automatyka itp. (specjalność okrętowa mile widziana)
• Zainteresowanie zagadnieniami związanymi z napędami i sterowaniem elektrycznym
• Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
• Znajomość i zainteresowanie zagadnieniami związanymi z napędami i sterowaniem elektrycznym, w szczególności branży okrętowej.
• Umiejętność czytania schematu elektrycznego
• Umiejętność pracy samodzielnej i w grupie
• Dyspozycyjność
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• Ciekawą pracę, brak monotonii
• Pracę w niedużym i zgranym gronie
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz stałego rozwoju zawodowego