projektpraca.eu

Elektryk/Elektronik

MB Recycling
  • Dodano: 25 kwietnia 2019
  • Ważna do: 25 maja 2019

Opis stanowiska pracy

MB Recycling do grona stałych współpracowników poszukuje osobę z zacięciem elektronicznym, elektrycznym, infromatycznym na stanowisko Elektornika/Elektryka.

Miejsce pracy: Piekoszów.

Oferujemy:

- pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji w branży

- stałe zatrudnienie

- możliowość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania

- podstawowa wiedza z zakresu elektroniki/elektryki lub informatyki

- mile widziane doświadczenie w naprawie sprzętu elektronicznego, w przypadku braku doświadczenia preferujemy osoby z wykształceniem kierunkowym

- możliwość przyuczenia

- mile widziane uprawnienia SEP do 1kV.

Administartorem Danych Osobowych jest MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k.  z siedzibą przyul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.m Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r (RODO).

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k., z siedzibą przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-438 Kielce, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji".

Jeśli wyraża Pani/Pan również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakonczeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody na następujacej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie dancych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez MB Recycling sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodaki Odpadami sp.k. z siedzibą przy ul. Głowackiego 4a/15, 25-368 Kielce, na potrzeby przysżłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska".