projektpraca.eu

Elektryk - Brygadzista

AXTER
  • Dodano: 21 października 2024
  • Ważna do: 04 listopada 2024
29
2024-10-21 2024-11-04

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy integratorem automatyki przemysłowej - specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu systemów automatyki dla różnych sektorów przemysłu. W naszej firmie stawiamy na rozwój i współpracę – zapewniamy wdrożenie, dzielimy się wiedzą, a każda realizacja pozwala zdobyć nowe doświadczenia i umiejętności. Nasza siedziba firmy znajduje się w Kielcach, lecz realizujemy projekty na terenie całej Polski. Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę biorąc udział w zaawansowanych i często kluczowych inwestycjach dla polskiego przemysłu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Nadzór nad pracą zespołu elektryków
  • Planowanie i organizowanie harmonogramu pracy
  • Kontrola jakości wykonywanych prac elektrycznych
  • Prefabrykacja rozdzielnic i szaf sterowniczych
  • Montaż tras kablowych i okablowania (przy wybranych realizacjach)
  • Przyłączanie przewodów do rozdzielnic oraz urządzeń przemysłowych (przy wybranych realizacjach)

OFERUJEMY

  • Wsparcie i wyrozumiałość w okresie wdrażania w obowiązki
  • Wzajemne dzielenie się wiedzą i doświadczeniem ze współpracownikami
  • Ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego
  • Profity w zależności od wyników i zaangażowania
  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy

Wymagania

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i wykonywania pomiarów elektrycznych
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Roczne doświadczenie
  • Uprawnienia SEP
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w miejscach realizacji projektów
  • Zdolności organizacyjne i doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Kontakt z pracodawcą

721926391

Adres e-mail

praca@axter.pl