projektpraca.eu

Elektryk bez znajomości języka niemieckiego (Niemcy)

Uppeo s.c.
  • Dodano: 10 października 2019
  • Ważna do: 30 listopada 2019

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego klienta, stabilnej firmy obecnej od ponad 10 lat na rynku, poszukujemy pracowników na stanowisko Elektryk w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego (Bawaria, Saksonia, Berlin oraz Nadrenia Północna-Westfalia). Aplikuj już teraz i zyskaj stabilne zatrudnienie od zaraz!

Nr referencyjny: 07/19/DE/02

Opis stanowiska pracy:

  • montaż instalacji elektrycznych w budynkach (mieszkania, budynki użyteczności publicznej),
  • kładzenie kabli oraz montaż gniazdek,
  • należyte przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (średnie techniczne, bądź zawodowe)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • gotowość do wyjazdu w wyznaczonym terminie.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na umowę o pracę ze stawką godzinową od 13 EUR do 14,80 EUR brutto w zależności od kwalifikacji,
  • bezpłatne zakwaterowanie (mieszkania służbowe),
  • dodatkowo płatne nadgodziny do 100%
  • długoterminowe i stabilne zatrudnienie,
  • możliwość pobierania zaliczki,
  • dofinansowanie do przejazdów z Polski do Niemiec oraz z powrotem
  • wsparcie na miejscu,
  • świadczenie Kindergeld.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ.
Pracujemy codziennie od 8:00 do 20:00.

Celem wzięcia udziału w procesie rekrutacji, prosimy o dodanie klauzuli do aplikacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uppeo w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a kolejnymi rekrutacjami, prosimy o dodanie:
Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez Uppeo.