projektpraca.eu

ELEKTRYK- AUTOMATYK

Związek Międzygminny "Nidzica"
  • Dodano: 25 maja 2017
  • Ważna do: 31 lipca 2017

Opis stanowiska pracy

Związek Międzygminny "Nidzica" w Kazimierzy Wielkiej ,ul. Zielona 12 zatrudni na n/w stanowisko: ELEKTRYK- AUTOMATYK Miejsce pracy: teren Związku (gm. Kazimierza Wielka, Skalbmierz ,Działoszyce, Słaboszów) Oferujemy: -stabilne warunki zatrudnienia -możliwość podnoszenia kwalifikacji - bogaty pakiet socjalny Informacje dodatkowe: Rodzaj zatrudnienia :umowa o pracę Wymiar czasu pracy : pełny etat Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego do dnia 31.07.2017 Wraz z poniższym oświadczeniem: Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, CV powinny być opatrzone klauzulą : ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. Nr 101 poz.922 z późn.zm.) oraz ustawą z dnia 21listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz.U z 2016 r., poz.902)?

Wymagania

Wymagania: - wykształcenie średnie elektryk ,automatyk -doświadczenie na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu Wymagania dodatkowe : -wiedza z zakresu automatyki i elektroniki -uprawnienia SEP do 1 kV w zakresie eksploatacji i dozoru - uprawnienia wykonywania pomiarów elektrycznych - umiejętność czytania schematów elektrycznych -umiejętność posługiwania się aparaturą pomiarową - sumienność i odpowiedzialność -umiejętność pracy w zespole -prawo jazdy kat.B