Elektryk – Automatyk w branży systemów Inteligencji budynkowej

Audiohifi
  • Dodano: 02 lutego 2023
  • Ważna do: 16 lutego 2023

Opis stanowiska pracy

Firma istnieje od 2005 r. Oferujemy i wdrażamy kompleksowe rozwiązania z zakresu systemów Audio-Video dla klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Od 2012 r oferta firmy została rozszerzona o systemy automatyki i inteligencji budynkowej a także systemy zabezpieczeń i monitoringu. Współpracujemy z takimi dostawcami audio-video jak Audiocenter Poland, Horn Dystrybution, Comm-tech oraz z zakresu inteligencji budynkowej - Fibaro, Grenton a także rozwiązania KNX. W zlecone Nam inwestycje jestesmy zaangażowani przez wszystkie etapy od projektowania do momentu oddania budynku do użytkowania. Współpracujemy z biurami architektonicznymi i developerami. Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Grenton na woj. Świętokrzyskie. Posiadamy własny Show Room - mieszkanie pokazowe oparte na systemie inteligencji budynkowej Grenton.

Opis zadań na stanowisku:

  • montaż i konfiguracja systemów inteligencji budynkowej

  • montaż instalacji elektrycznych i teletechnicznych

  • składanie rozdzielnic elektryki i automatyki

  • wykonywanie projektów elektryki i automatyki

  • montaż systemów alarmowych i monitoringu wizyjnego

  • montaż i konfiguracja systemów audio-video

Oferujemy:

  • umowę o prace / umowę zlecenie

  • elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia i zakończenia pracy w różnych godzinach)

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie

  • okresowe szkolenia z zakresu opisanych zadań na stanowisku

Wymagania

  • doświadczenie w obszarze elektryki i automatyki

  • chęć uczenia i rozwijania własnych umiejętności

  • zaangażowanie w powierzane zadania i rozwój firmy

  • rzetelność

  • możliwośc współpracy z osobami posiadającymi własną działalnośc gosp.