projektpraca.eu

Elektryk - Administrator magazynu elektronarzędzi

POLONEZ PLUS SPÓŁKA Z O.O.
  • Dodano: 12 października 2021
  • Ważna do: 26 października 2021

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się Spółka Polonez Plus  z siedzibą w Warszawie ,prowadząca działalność gospodarczą w zakresie kompleksowego wykonawstwa instalacji: wentylacyjno-klimatyzacyjnych, wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, ochrony przeciwpożarowej, elektroautomatyki i projektowania, poszukuje do swojego kieleckiego zespołu Elektryka ? administratora magazynu narzędzi.

Spółka wyjątkowo dba o sprzyjający klimat niezbędny  w rozwoju zawodowym i osobistym  swoich pracowników oraz tworzy motywacje do związania z nią swojej przyszłości.

Zostań częścią naszego zespołu!

Twój zakres obowiązków

  1. Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń,
  2. Przeprowadzanie terminowych przeglądów, remontów maszyn i urządzeń,
  3. Usuwanie bieżących awarii,
  4. Naprawa elektronarzędzi,
  5. Prowadzenie magazynu elektronarzędzi:

- zamawianie narzędzi i części zamiennych,

- współpraca z dostawcami i serwisami zewnętrznymi,

- prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Wymagania

1.Wykształcenie kierunkowe (elektryka/automatyka),

2. Doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu na stanowisku elektryk, elektromechanik, automatyk ,

3. Doświadczenie w prowadzeniu narzędziowni/wypożyczalni będzie dodatkowym atutem,

4. Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

5. Uprawnienia SEP E1 mile widziane E2, E3,

6. Znajomość obsługi komputera i pakietu Microsoft Office ,

7. Dyspozycyjność,

8. Wysokiego zaangażowania i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków

9. Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

10.Rzetelność

Mile widziane

Doświadczenie w prowadzeniu narzędziowni/wypożyczalni będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

umowa o pracę na pełny etat benefity pozapłacowe: pakiety sportowe, pakiety medyczne,nauka języka obcego,bardzo dobre warunki oraz narzędzia pracy, przyjazne środowisko pracy

Miejsce pracy KIELCE

Na potrzeby rekrutacji prowadzonej  przez firmę Polonez Plus Spółka z o.o. na stanowisko , Elektryka ? administratora magazynu narzędzi , w treści aplikacji prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

?Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez POLONEZ PLUS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Komitetu Obrony Robotników 70, 02-146 Warszawa dla potrzeb procesu rekrutacji.?

                                                                                                                 (data i czytelny podpis)

Jeśli wyraża Pan/ Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

?Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez POLONEZ PLUS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Komitetu Obrony Robotników 70, 02-146 Warszawa dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji.?

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

?Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujmy, że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest POLONEZ PLUS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Komitetu Obrony Robotników 70, 02-146 Warszawa;
  • Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz Kodeksu Pracy i innych przepisów prawa o charakterze powszechnie obowiązującym ;
  • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres do zakończenia prowadzonej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 2 lat (w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych);
  • Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
  • Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w przypadkach gdy  podstawą ich przetwarzania są przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.?