projektpraca.eu

Elektroradiolog - rezonans magnetyczny

Centrum Medyczne "Zdrowie Plus" sp. z o.o.
  • Dodano: 19 marca 2024
  • Ważna do: 02 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Centrum Medyczne Zdrowie poszukuje osób na stanowisko: Elektroradiolog

Lokalizacje: Kielce ul. Karczówkowska 45

Twoje zadania:

  • wykonywanie badań MR
  • współpraca z lekarzem i pozostałym personelem pracowni w zakresie obsługi Pacjenta w pracowni diagnostycznej
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz standardami

Korzyści ze współpracy z nami:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w prężnie rozwijającej się firmie medycznej o ugruntowanej pozycji na rynku oraz w nowoczesnej pracowni rezonansu magnetycznego
  • praca w profesjonalnym zespole dbającym o dobrą atmosferę, w oparciu o wykorzystanie nowoczesnej aparatury diagnostycznej
  • perspektywa długofalowej współpracy i możliwości rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w wykonywaniu badań MR
  • wysoka kultura osobista, cierpliwość i zrozumienie problemów pacjentów
  • umiejętność pracy w zespole