projektpraca.eu

Elektromonter systemów zabezpieczeń

KS-Instal System Sp. z o.o.
  • Dodano: 20 listopada 2019
  • Ważna do: 20 grudnia 2019

Opis stanowiska pracy

Firma KS-Instal System Sp. z o.o. zajmuje się montażem monitoringu, instalacji alarmowych, automatyki budynkowej, inteligentnych rozwiązań, itp.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko monter systemów zabezpieczeń. Praca polegać będzie na montażu systemów.

Praca głównie na terenie województwa Świętokrzyskiego. Możliwe krótkie delegacje.

Oferujemy:

- atrakcyjny system wynagrodzeń

- umowę o pracę

- pracę w młodym zespole.

CV prosimy o przesyłanie na adres e-mail: praca@ksinstalsystem.pl

Więcej informacji: 735 146 509 lub 41 303 93 59

*Wysyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, których administratorem jest KS ? Instal System Sp. z o. o. z siedzibą:

w Kielcach (25 - 335); ul. Jarońskich 21. Więcej informacji na temat przetwarzania danych uzyskają Państwo w siedzibie administratora lub po zgłoszeniu takiego oczekiwania.

Wymagania

Mile widziane:

- wykształcenie wyższe techniczne/informatyczne

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- uprawnienia SEP.