projektpraca.eu

Ekspert ds. technicznych

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Bodzentyn Sp. z o.o.
  • Dodano: 28 lipca 2020
  • Ważna do: 28 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

Podstawowy zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

1) udział w opracowywaniu dokumentów przygotowawczych do realizacji budowy sieci wodno-kanalizacyjnych,

2) nadzór techniczny i kierowanie realizowanymi przez Spółkę robotami budowlanymi i usługami w zakresie sieci wodno-kanalizacyjnych,

3) odbiór nowych sieci wodociągowych i kanalizacyjnych,

4)udział w wydawaniu warunków technicznych, zapewnień dostawy, uzgadnianiu projektów technicznych,

5) dbałość o poszerzanie i uaktualnianie własnej wiedzy.

Szczegóły dot. dokumentów aplikacyjnych zamieszczone na stronie www.puk.bodzentyn.pl

Wymagania

1. Wymagania kwalifikacyjne niezbędne:

? wykształcenie wyższe kierunek inżynieria środowiska,

? uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń lub równoważne,

? dobra znajomość pakietu Office,

? dobra znajomość przepisów w zakresie:

  • ochrony środowiska w komponencie ochrona wód i gospodarka wodna,
  • finansów publicznych,
  • funkcjonowania jednostek samorządu terytorialnego,
  • procesu inwestycyjnego,

? język angielski na poziomie podstawowym,

? znajomość programu AutoCAD.

 2. Wymagania dodatkowe:

? mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń lub równoważne,

? mile widziane doświadczenie: w kierowaniu robotami budowlanymi w zakresie wodociągów i kanalizacji lub w nadzorze nad robotami budowlanymi w zakresie wodociągów i kanalizacji,

- komunikatywność, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.