Edukator przedmiotów ścisłych / Instruktor zajęć matematyczno - przyrodniczych

SIEMACHA Spot Kielce
  • Dodano: 18 maja 2020
  • Ważna do: 31 maja 2020

Opis stanowiska pracy

Od 2010 roku prowadzimy specjalistyczną placówkę wsparcia dziennego dla 145 dzieci i młodzieży z Kielc. Naszym celem jest wspieranie w rozwoju osobistym, niwelowanie deficytów i rozwijanie potencjału młodych ludzi. Naszej pracy przyświeca motto "Potrzebna cała wioska, aby wychować jedno dziecko".

Zakres obowiązków:

- prowadzenie zajęć grupowych - edukacyjnych, warsztatów i projektów o charakterze edukacyjnym,

- organizacja zdarzeń, konkursów, wyjść weekendowych, turnusów feryjnych i wakacyjnych realizujących cele wychowawcze ośrodka,

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy pracę w młodym, dynamicznym zespole. Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych. Superwizję pracy. Współpracując z nami zapoznasz się z metodami pracy w nowoczesnej organizacji pozarządowej.

Umowę o pracę na cały etat (w godz. 12:00 -20:00) lub w innym wymiarze.

Wymagania

Osobą pracującą z dziećmi w placówce wsparcia dziennego może być osoba posiadająca następujące kwalifikacje:

a) wykształcenie wyższe:

- na kierunku pedagogika, (min.licencjat) matematyka, chemia, biologia lub

- na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie, resocjalizacji lub kursem kwalifikacyjnym z zakresu pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej,

b) co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe i udokumentuje co najmniej 3 - letni staż pracy z dziećmi lub rodziną; mile widziane są dodatkowe kursy, szkolenia z zakresu pracy z dzieckiem, udział w wolontariatach, akcjach społecznych, projektach edukacyjnych itp., atutem są dodatkowe umiejętności, ciekawe zainteresowania i pasje, którymi można podzielić się z naszymi wychowankami.