projektpraca.eu

Dyspozytor transportu wewnętrznego

VIVE Textile Recycling
  • Dodano: 04 kwietnia 2024
  • Ważna do: 18 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Twoja codzienna praca w VIVE Group sprawi, że recycling i możliwości ochrony środowiska będą się ciągle rozwijać i pasjonować, przy okazji wzmacniając globalną świadomość na temat ochrony środowiska. Dołączysz do zaangażowanej, uśmiechniętej grupy ludzi, którzy codziennie tworzą niezwykle ważny fundament dla całej organizacji i jej licznych  przedsięwzięć. To właśnie dzięki Tobie tekstylia otrzymają drugie życie – w szafach klientów, w ponad 70 krajach na świecie, czy w postaci eko ławki w parku!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyspozytor Transportu Wewnętrznego

Miejsce pracy: Kielce, ul. Olszewskiego 6 / ul. Malików 147

Twoje główne zadania:

  • Ważenie transportu z surowcem oraz wszelkich pojazdów przeznaczonych na załadunek,
  • Wprowadzanie danych transportowych do systemy WM,
  • Przyjmowanie i sprawdzanie pod kątem poprawności dokumentacji organizacyjnej i przewozowej,
  • Koordynowanie procesu przewozu wewnętrznego,
  • Kontrolowanie i raportowanie o stanie technicznym wjeżdżających i wyjeżdżających nadwozi.

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • Rynkowe wynagrodzenie z przejrzystym modelem premiowania,
  • Wsparcie we wdrożeniu w pierwszych dniach pracy,
  • W perspektywie możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość awansów wewnętrznych.

Dodatkowe benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Program emerytalny,
  • Program gratyfikacji finansowej za polecenie pracownika,
  • Bony i paczki świąteczne,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Dofinansowanie do wczasów pod gruszą,
  • Parking pracowniczy.

Spójrz teraz kogo konkretnie poszukujemy.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość dokumentacji transportowej,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz podzielność uwagi,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Silna motywacja do pracy,
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • Mile widziane doświadczenie (zapraszamy do aplikacji również kandydatów bez doświadczenia).

Widzisz siebie tutaj? Świetnie – aplikuj!

Odpowiadamy na wybrane aplikacje.

Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.