projektpraca.eu

Dyspozytor transportu wewnętrznego

VIVE Textile Recycling Sp. z o.o.
  • Dodano: 30 lipca 2020
  • Ważna do: 30 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy

VIVE Textile Recycling to lider branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. Działając od 27 lat stawia sobie za cel stuprocentowe wykorzystanie odzieży używanej.

Zatrudnimy Dyspozytora Transportu Wewnętrznego

Celem stanowiska jest : kontrolowanie procesów logistyczno- magazynowych

Do Twoich zadań będzie należało:

?      Ważenie transportu z surowcem oraz wszelkich pojazdów przeznaczonych na załadunek

?      Wprowadzanie danych transportowych do systemy WMS

?      Przyjmowanie i sprawdzanie pod kątem poprawności dokumentacji organizacyjnej i przewozowej

?      Koordynowanie procesu przewozu wewnętrznego

?      Kontrolowanie i raportowanie o stanie technicznym wjeżdżających i wyjeżdżających nadwozi.

Co oferujemy?

?      Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

?      Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia)

?      Benefity pracownicze i socjalne (telefon komórkowy, bony świąteczne dwa razy w roku, paczki dla dzieci, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą)

?      Wdrożenie i pełne wsparcie całego zespołu dla Twojej pracy.

Prosimy o dołączenie do CV aktualnej zgody na przetwarzanie danych osobowych: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Wymagania

Nasze wymagania:

?      Minimum roczne doświadczenie w obszarze logistyki lub na podobnym stanowisku

?      Znajomość programów WMS na poziomie dobrym

?      Wiedza z zakresu dokumentacji transportowej