projektpraca.eu

Dyrektor sprzedaży (woj. świętokrzyskie)

4 ECO Sp. z o.o.
  • Dodano: 12 maja 2021
  • Ważna do: 26 maja 2021

Opis stanowiska pracy

4 ECO Sp. z o.o. , jesteśmy jedną z największych firm w Polsce zajmujących się dystrybucją i instalacją fotowoltaiki oraz źródeł ciepła. Posiadamy ponad 40 oddziałów na terenie całej Polski. W roku 2020 zrealizowaliśmy 5 tysięcy instalacji. W swojej ofercie posiadamy również maty grzewcze, pompy ciepła,  nowoczesny system izolacji PS Coat, elektormobilność.  Dołącz do naszego zespołu i stwórz z nami Eko Świat!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy do naszego zespołu osób, które lubią wyzwania a sprzedaż jest ich pasją;

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy: Dyrektora Sprzedaży

Teren Pracy:  Województwo Świętokrzyskie.

 Zadania:

  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe zespołu na podległym terenie,
  • analizowanie, budowanie i wdrażanie procesów zapewniających wysoką efektywność sprzedaży,
  • działania marketingowe (m. in. aktywne działania na targach, forach i spotkaniach branżowych, prezentacje produktowe),
  • tworzenie strategii, planów, procesów oraz ofert sprzedaży dla klientów biznesowych i indywidulanych,
  • prowadzenie prezentacji produktowych i negocjacji handlowych.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym (min. 4 lata)  w branży OZE (warunek konieczny),
  • umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu,
  • wysoko rozwinięte kompetencje menagerskie, w szczególności : umiejętność budowania zespołu, motywowania i organizowania pracy,
  • rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w energicznym zespole specjalistów z dużym doświadczeniem w branży OZE
  • doskonałą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV z dopiskiem w temacie "Dyrektor Sprzedaży Świętokrzyskie"

e-mail: karina.kaniewska@4-eco.pl

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe, przekazane nam za pośrednictwem naszej strony internetowej/formularza kontaktowego lub w inny sposób (przekazanie wizytówki, przesłanie poczty elektronicznej, kontakt telefoniczny), są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem i w celu, dla którego zostały nam udostępnione.