Dostawca części samochodowych z prawem jazdy kategorii B (Kobieta / Mężczyzna)

KranService&Transport
  • Dodano: 09 grudnia 2022
  • Ważna do: 23 grudnia 2022

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dostawca części samochodowych z prawem jazdy kategorii B (Kobieta / Mężczyzna), którego zadania będą polegały na:

  • Dostarczaniu towaru do naszych kontrahentów (sklepy, warsztaty samochodowe - nie pracujemy z klientem detalicznym);

  • Kontroli ilościowej wydawanego towaru;

  • Kierowaniu małym pojazdem dostawyczym typu Fiat Punto Van, Fiat Fiorino.

  • Przyjmowaniu i wydawaniu dokumentów: WZ, KP, dowodów wpłaty oraz FV;

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie z wysokimi dodatkami motywacyjnymi (300 - 650 zł do ręki);

  • Niezbędne szkolenie wdrażające do pracy;

  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie;

  • Praca w oparciu o umowę zlecenie, po 3 miesięcznym okresie próbnym - umowa o pracę;

  • Wsparcie doświadczonego zespołu;

  • Możliwość użytkowania samochodu służbowego - dojazdy do pracy, bądź dodatek paliwowy za dojazdy do pracy własnym samochodem - do ustalenia po pierwszych tygodniach pracy.

  • Atrakcyjne zniżki pracownicze na części samochodowe;

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Prawa jazdy kat B;

  • Uczciwości, rzetelności i wysokiej kultury osobistej;

  • Gotowości do pracy w systemie JEDNOZMIANOWYM w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do soboty (dni robocze 6:00 do około 9:00, drugi wyjazd o 12:00 do około 15:15, sobota jeden wyjazd od 7:00 do około 10:00).

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku będzie dodatkowym atutem;

  • Umiejętności korzystania z nawigacji Google Maps, orientacji w terenie;

  • Dbałości o porządek, czystość i stan techniczny samochodu;

Aktualnie poszukujemy pracownika na trasę Kielce > Strawczyn > Łopuszno > Włoszczowa, więc miejsce zamieszkania w Kielcach bądź okolicach Piekoszowa będzie dodatkowym atutem. CV ze zdjęciem oraz przynajmniej orientacyjnym adresem zamieszkania prosimy kierować na adres rekrutacja@kranservice.pl