projektpraca.eu

doradca

gold financial group
  • Dodano: 03 stycznia 2016
  • Ważna do: 31 maja 2016

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą doradztwa kredytowego. Powstaliśmy w związku z rosnącymi problemami Polaków z uzyskiwaniem kredytów,pożyczek ,czy leasingów jako odłam z jednej z ogólnopolskich firm doradztwa bankowego .Swoją ofertę produktową stworzyliśmy tak by pomóc każdemu ,kto ma problemy z bazami informacji kredytowej ,czy komornikiem a potrzebuje gotówki.W ofercie mamy firmy pozabankowe ,wszystkie banki ,prywatnych inwestorów.Udzielamy pożyczek ,leasingów a także pomagamy uzyskać dotacje czy odszkodowanie . W związku z planowanym rozwojem firmy poszukujemy : --Mobilnych doradców klienta : Zadania pozyskiwanie klientów ,dojazd do klienta i kompleksowa obsługa . ---Doradców klienta stacjonarnych : Pozyskiwanie i obsługa klienta . ---Przedstawicieli firm pożyczkowych którzy chcą poszerzyć swoją oferte produktowa ----Windykatorów ---Specjalistów ds odszkodowań ---Specjalistów ds. leasingów ----Specjalistów ds.kredytów hipotecznych Praca może mieć charakter stały lub dodatkowy .Dla najlepszych umowa o pracę i możliwa własna placówka