projektpraca.eu

Doradca terenowy

Sansolar Sp. z o.o
  • Dodano: 12 kwietnia 2024
  • Ważna do: 23 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Spółka SANSOLAR poszukuje doradców terenowych!

Lubisz pracować z ludźmi? Sprzedaż i obsługa klienta, to płaszczyzny w których chcesz się rozwijać? Jesteś konsekwentny w realizacji celów i nie boisz się wyzwań? W takim razie poszukujemy właśnie Ciebie!

SANSOLAR SP. Z O.O. to kielecka spółka działająca od 2019 roku, która specjalizuje się w ogólnopojętej termomodernizacji.

Twoje obowiązki:

Obsługa wyznaczonych klientów w oparciu o wyznaczony standard,

Sprzedaż bezpośrednia,

Sporządzanie raportów, dbanie o wizerunek firmy,

Audyty techniczne bezpośrednio u klientów,

Drobne serwisy u klientów

Wynagrodzenie: 3500 zł netto + atrakcyjne prowizje (zarobki miesięczne ok. 10 tys netto)

Forma współpracy: Umowa zlecenie przez pierwsze 3 miesiące, następnie umowa o pracę.

Nie szukamy osób, które boją się nowości i nastawiają się tylko na "odbębnianie swoich obowiązków"!

Szukamy osób, które nie boją się wyzwań, stanowczo realizują wyznaczone cele i będą dla nas współpracownikami, z którymi będziemy grać do jednej bramki!

Prosimy o przesłanie swojego cv w formacie .pdf wraz z dołączeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z RODO.

Informuję, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wymagania

Prawo jazdy kat. B